Wilki Morskie Szczecin — Sokół Międzychód

3 liga 20 grudnia 2020 - 12:00
SDS

Wyniki

Drużyna1234WynikWynik
Wilki Morskie Szczecin2510261677Przegrana
Sokół Międzychód2224232392Wygrana

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
20 grudnia 2020 12:00 3 liga 2020/2021 11

Podsumowanie

Komentarze

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
4Jakub Koralewski32480.5001416
5Dawid Adamski000003-30
6Maksym Gerszkow000001-10
7Szymon Białek00000000
8Igor Drozdowski20000024
9Kacper Kaźmierski230001413
10Mateusz Moroń31111.0001410
11Mateusz Koszal00000000
12Aleksander Wiśniewski210004-17
13Jakub Sucharski30050.0001-36
14Michał Grzeszak 40771.0004715
15Piotr Materek30000216
 Łącznie22712210.571181477

Trener: Adam Sell

Sokół Międzychód

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
00000000