Od piątku 16 września nasz klub już po raz piętnasty będzie organizatorem międzynarodowego turnieju koszykówki dziewcząt i chłopców p.n. „Niebuszewo Cup” – edycja 2022

W tegorocznej edycji w naszym turnieju wezmą udział nasze zaprzyjaźnione zespoły z Berlina oraz Rostocku. Tegoroczna edycja rozegrana zostanie w w trzech kategoriach wiekowych:

  • dziewczęta rocznik 2009
  • chłopcy rocznik 2008
  • chłopcy rocznik 2010

Wszystkie spotkania rozegrane zostaną na hali sportowej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego (ZUT), przy ul. Tenisowej 33. Pierwsze spotkania rozegrane zostaną w piątek 16 września już od godziny 11:20. Uroczyste zakończenie turnieju zaplanowane jest na niedzielę 18 września na godz. 14:45.

W kategorii chłopców 2008 i mł, udział wezmą następujące zespoły:

Grupa A
DBV Charlottenburg
UKS 7 Trefl Sopot
Gromy Nowy Tomyśl
Wilki Morskie Szczecin

Grupa B
Kadra woj. zachodniopomorskiego 2009
AZS UJK Kielce
EBC Rostock
Czarni Słupsk

Szczegółowy terminarz gier w kategorii chłopcy 2008 i mł.
piątek 16 września 2022r.
11:20 (sektor A grupa A) DBV Charlottenburg Wilki Morskie Szczecin
12:40 (sektor A grupa B) Kadra ZCH – AZS UJK Kielce
14:00 (sektor A grupa A) UKS 7 Trefl Sopot – Gromy Nowy Tomyśl
15:20 (sektor A grupa B) EBC Rostock – Czarni Słupsk
18:00 (sektor A grupa A) UKS 7 Trefl Sopot – DBV Charlottenburg
18:00 (sektor B grupa A) Wilki Morskie Szczecin – Gromy Nowy Tomyśl
19:20 (sektor A grupa B) AZS UJK Kielce – EBC Rostock
19:20 (sektor B grupa B) Kadra ZCH – Czarni Słupsk
sobota 17 września 2022r.
10:00 (sektor A grupa A) DBV Charlottenburg – Gromy Nowy Tomyśl
11:30 (sektor A grupa B) Kadra ZCH – EBC Rostock
13:00 (sektor A grupa A) UKS 7 Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin
14:30 (sektor A grupa B) AZS UJK Kielce – Czarni Słupsk
17:30 (sektor A – półfinały) A3 – B4
17:30 (sektor B – półfinały) B3 – A4
19:00 (sektor A – półfinały) A1 – B2
19:00 (sektor B – półfinały) B1 – A2
niedziela 18 września 2022r.
10:00 (sektor B) mecz o 7 miejsce    
10:00 (sektor A) mecz o 5 miejsce    
13:00 (sektor C) mecz o 3 miejsce    
13:00 (sektor A) finał    


W kategorii dziewcząt 2009 i mł, udział weźmie 6 zespołów:

Kusy Szczecin
KSKK Koszalin
City Basket Berlin
EBC Rostock
Olimpiczyk Gryfino
Wilki Morskie Szczecin

Szczegółowy terminarz gier w kategorii dziewczęta rocznik 2009 i mł.
piątek 16 września 2022r.
12:40 (sektor B) Wilki Morskie Szczecin – Kusy Szczecin
14:00 (sektor B) City Basket Berlin – Olimpijczyk Gryfino
15:20 (sektor B) Kusy Szczecin – EBC Rostock
15:20 (sektor C) Wilki Morskie Szczecin – KSKK Koszalin
18:00 (sektor C) City Basket Berlin – KSKK Koszalin
19:20 (sektor C) Olimpijczyk Gryfino – EBC Rostock
sobota 17 września 2022r.
11:30 (sektor B) City Basket Berlin – EBC Rostock
13:00 (sektor B) KSKK Koszalin – Kusy Szczecin
13:00 (sektor C) Olimpijczyk Gryfino – Wilki Morskie Szczecin
16:00 (sektor B) EBC Rostock – KSKK Koszalin
16:00 (sektor C) Kusy Szczecin – Olimpijczyk Gryfino
19:00 (sektor C) City Basket Berlin – Wilki Morskie Szczecin
niedziela 18 września 2022r.
8:30 (sektor A) City Basket Berlin – Kusy Szczecin
10:00 (sektor C) EBC Rostock – Wilki Morskie Szczecin
11:30 (sektor A)  KSKK Koszalin – Olimpijczyk Gryfino


W najmłodszej kategorii, chłopców rocznik 2010 i mł, udział weźmie 6 zespołów
Majbasket Szczecin
Basket Team Opalenica
EBC Rostock
Kotwica 50 Kołobrzeg
BC Hermsdorf
Wilki Morskie Szczecin

Terminarz gier w kategorii chłopcy rocznik 2010 i mł. wygląda następująco:
piątek 16 września 2022r.
11:20 (sektor B) Majbasket Szczecin – BC Hermsdorf
12:40 (sektor C) Wilki Morskie Szczecin – Basket Team Opalenica
14:00 (sektor C) Kotwica 50 Kołobrzeg – EBC Rostock
16:40 (sektor A) Wilki Morskie Szczecin – Kotwica 50 Kołobrzeg
16:40 (sektor B) Majbasket Szczecin – Basket Team Opalenica
16:40 (sektor C) BC Hermsdorf – EBC Rostock
sobota 17 września 2022r.
10:00 (sektor B) Wilki Morskie Szczecin – EBC Rostock
10:00 (sektor C) Basket Team Opalenica – BC Hermsdorf
11:30 (sektor C) Kotwica 50 Kołobrzeg – Majbasket Szczecin
14:30 (sektor B) Basket Team Opalenica – Kotwica 50 Kołobrzeg
14:30 (sektor C) Wilki Morskie Szczecin – BC Hermsdorf
16:00 (sektor A) EBC Rostock – Majbasket Szczecin
niedziela 18 września 2022r.
8:30 (sektor B) Wilki Morskie Szczecin – Majbasket Szczecin
8:30 (sektor C) BC Hermsdorf – Kotwica 50 Kołobrzeg
11:30 (sektor C) EBC Rostock – Basket Team Opalenica

W sumie podczas trzydniowych zmagań na hali ZUT, przy ul. Tenisowej 33, rozegranych zostanie 50 spotkań w trzech kategoriach wiekowych. Zapraszamy wszystkich kibiców do kibicowania w spotkaniach.

Przekaż 1% swojego podatku Wilkom Morskim