W miniony weekend kadeci rozegrali zaległe spotkanie 9 kolejki ze Spójnią II Stargard

Spotkanie po bardzo dobrze rozegranej III kwarcie, zakończyło się zwycięstwem naszych zawodników 91:88 (18:19; 21:24; 31:23; 21:22). Statystyki ze spotkania w Stargardzie wyglądają następująco:

PGE Spójnia II Stargard

2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
278102501100

Personel

Wilki Morskie Szczecin

# Zawodnik 2c 3c 1c 1o 1% F Ind PKT
5Gustaw Uchacz500002310
7Aleksander Kujawski100002-12
10Jakub Kozłowski 104120.50031133
13Maciej Wnęk000002-20
17Oliwier Sosnowski30030.0001-16
18Maksymilian Żukowski500004110
22Jan Rybołowicz00000000
23Mateusz Wymysłowski00000000
29Cyprian Szeląg00000000
30Krzysztof Gański74460.66731030
 Łącznie3185110.455172191

Personel

Naszym zawodnikom do rozegrania w tegorocznych rozgrywkach u15m pozostało jedno spotkanie. Rewanż z ekipą Spójni II odbędzie się w sobotę 18 marca o godz. 11:00 na sali SP 35 przy ul. Świętoborzyców 40

Przekaż 1,5% swojego podatku Wilkom Morskim