W rozgrywkach U17 podejmowaliśmy zespół zza między czyli Bombardiera Szczecin. Ten mecz to świetna okazja by dać szansę zawodnikom którzy na co dzień dostają trochę mniej minut i potrenować w warunkach meczowych skuteczność rzutów za 3.

Od samego początku nie pozostawiamy złudzeń gościom, po celnych rzutach trzypunktowych Maksymowicza i Chmurzewskiego kończymy kwartę wynikiem 38:4. W następnej kwarcie powiększany przewagę nad rywalami, głównie dzięki punktom z szybkiego ataku który napędza Dębicz i Chmurzewski. Wynik po dwóch kwartach 78:11. Po przerwie kontynuujemy dobrą grę, a kolejne celne trójki dorzucają Płuciennik i Dejer. Z biegiem czasu powiększany przewagę i kontynuujemy naszą serię zwycięstw. Wynik końcowy 146:17. Reasumując mecz bez historii. Warto odnotować, że każdy zawodnik zdobył dzisiaj punkty, a większość trafiła przynajmniej jeden rzut trzypunktowy. Kolejny mecz zagramy z wiceliderem w Koszalinie”