W miniony weekend swoje spotkania rozegrali kadeci oraz młodzicy

W rozgrywkach ligi kadetów (u15m), Wilki w spotkaniu 16 kolejki podejmowały Kotwicę 50 Kołobrzeg. Nasz zespół pomimo słabego początku spotkania, od drugiej kwarty przejął prowadzenie w tym spotkaniu i sukcesywnie je powiększał, które w czwartej kwarcie wynosiło 20 punktów. W samej końcówce przeciwnicy odrobili część strat ale nie byli już w stanie zagrozić naszej ekipie. Spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Wilków 81:67 (16:18; 22:16; 21:13; 22:20). Nasi zawodnicy trafili w całym spotkaniu 13 celnych rzutów za 3 punkty, w tym Jakub Kozłowski trafił siedem a Aleksander Kujawski trzy.

250175001600

W niedzielę 22 stycznia kadeci zaplanowane mieli rozegranie zaległego spotkania z Basketem Koszalin, jednak na skutek problemów zdrowotnych przeciwnika, spotkanie przełożone zostało na późniejszy termin.

Natomiast w zeszłym tygodniu naszym kadetom przyznane zostało zwycięstwo z Bombardierem Szczecin po walkowerze w stosunku 20:0 w punktach meczowych z powodu wycofania się ekipy Bombardiera z tegorocznych rozgrywek.

Kadeci następne spotkanie rozegrają na wyjeździe, w sobotę 28 stycznia udadzą się do Koszalina na mecz z Żakiem.

Miłą niespodziankę sprawili nasi młodzicy, którzy po bardzo zaciętym spotkaniu pokonali ekipę Żaka Koszalin, który walczy o awans do rozgrywek strefowych. Nasi zawodnicy w końcowych minutach odskoczyli na 5 punktowe prowadzenie, którego nie oddali już do końca. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wilków 66:62 (15:15; 14:21; 19:15; 18:11).