Już w najbliższą niedzielę 6 października rozpoczynają się rozgrywki nowego sezonu 2019/2020. Jako pierwsi do rozgrywek przystąpią najstarsi przedstawiciele naszego klubu – juniorzy starsi (u20m).

W tej kategorii wiekowej w lidze, która jest jednocześnie eliminacją do ćwierćfinałów mistrzostw Polski juniorów starszych wystąpi łącznie 6 zespołów. Z powodu iż w województwie wielkopolskim do rozgrywek zgłosiły się tylko dwie ekipy, nasze województwo jest połączone razem z wielkopolską.

Na zakończenie rozgrywek ligowych, które są rozgrywane systemem każdy z każdym, mecz plus rewanż wyłonione zostaną zespoły, które awansują do kolejnego etapu rozgrywek o Mistrzostwo Polski u20, wg następującego klucza:

  • 1 miejsce – awans do Młodzieżowego Pucharu Polski ( nowe rozgrywki pod egida PZKosz ) oraz do półfinałów MP juniorów starszych
  • 2-3 miejsce, – awans do ćwierćfinałów MP juniorów starszych.

Pozostałe zespoły zakończą swoje zmagania.

Terminarz naszego zespołu wygląda następująco:

Nasz zespół swoje pierwsze spotkanie rozegra w Poznaniu z tamtejszą ekipą Pyry Szkoły Gortata, która przez wskazywana jest jako faworyt do wygrania tegorocznych rozgrywek.

Przekaż 1,5% swojego podatku Wilkom Morskim